Home Producten Acties Folder MKB Service Downloads Contact

Hier bent u: Home internet onderweg Android IceCream Sandwich

Hoofdmenu

  • home
  • Wie zijn wij...
  • reviews
  • catalogus
  • onze folder
  • productinformatie
  • mobiele telefonie
  • internet thuis
  • internet onderweg
  • voip (Voice Over IP)

Prijsacties

  • Computers - Desktops
  • Notebooks - Netbooks
  • Tablets
  • TFT-Monitoren
  • Mobiele Telefoons
  • GSM Abonnementen
  • Randapparatuur

Services

  • computer herstel
  • service aan huis
  • telefonische support
  • computer opschonen
  • data herstel - overzet
  • pcprive-plan
  • betalingsmogelijkheden
  • fotogalerij
  • download service

Weblinks

  • GSM Mobiel
  • Telecom
  • Computer Software
  • Computer Hardware
  • InternetProviders
  • Tips en Techniek

Inlog formulier



  • Wachtwoord vergeten?
  • Gebruikersnaam vergeten?
  • Registreer
Android IceCream Sandwich PDF Afdrukken E-mail

Google roept ontwikkelaars op om hun apps geschikt te maken voor de komende versie van Android Ice Cream Sandwich. De volgende versie van Android, versie 4, brengt de telefoon-en tablet-versie van Android samen.

Google wil graag dat apps zo worden gemaakt dat ze werken op zowel smartphones als tablets. Versie 4 van Android brengt de Androidstromen Gingerbread (2.*) en Honeycomb (3.*) samen tot één Android voor alle apparaten. Dat betekent dat applicaties geen aannamen meer mogen doen over de grootte van het scherm maar de apps expliciet voor verschillende schermgroottes moeten aanpassen.

Android versie

 

Bron: www.pcmweb.nl

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
< Vorige   Volgende >
 

Laatste nieuws

  • pc prive : 100,- extra korting
  • Ziggo alles-in-1
  • Computers - Prijsknallers
  • Scherp beeld, scherp geprijsd
  • Notebooks - Topvoordeel
  • randapparatuur
  • Notebooks - waar koop ik ´m?
  • Crapware

Meest gelezen

  • Notebooks - Topvoordeel
  • Test Smartphones Consumentenbond mei 2011
  • Android IceCream Sandwich
  • Rekeningen ABN Amro geplunderd met computervirus
  • Scherp beeld, scherp geprijsd
  • Merk-pc of computer op maat?
  • randapparatuur
  • Merk-pc of computer op maat - the long version
24 uur accuduur

Intel belooft laptop met 24 uur accuduur

Eén keer opladen en je laptop blijft 24 uur werken. Dat belooft Intel als zijn nieuwe chips in 2013 in notebooks verschijnen.

Intels Haswell-chips, die in 2013 op de markt komen, zijn een stuk energiezuiniger dan bestaande processors. De chipfabrikant belooft zelfs dat dit leidt tot notebooks die 24 uur lang aan blijven op een volle accu. De standyby-tijden zouden zelfs twintig keer groter worden, claimt Intel.

Onder Windows 8 zouden de nieuwe chips ervoor zorgen dat laptops 10 dagen lang standby kunnen blijven, terwijl programma's op de achtergrond updates ontvangen. Apple haalt dertig dagen standbytijd met zijn Macbook Air, maar daarbij blijven geen apps actief.

De Haswell-chips, de opvolgers van de nieuwe Ivy Bridge-chips, spelen verder in op de trend dat laptops steeds dunner worden, zonder in te boeten aan prestaties. Intel noemt dit type laptop - waarvan de MacBook Air het bekendste voorbeeld is - 'ultrabooks'. Het bedrijf verwacht dat 40 procent van de laptops eind 2012 tot deze categorie behoren.
Intel werkt ook aan andere vormen van energiezuinige computers. Zo toonde het bedrijf  hoe een computeranimatie werd aangedreven door een computer die werkt met een zonnecel ter grootte van een postzegel.

"Bron:bright.nl

Copyright (c): oktober 2010 nexio - hermanvangelder

Powered by Joomla! and it HAppens